Amedeo e-shop - Nakupujte snadněji...Akce

Certifikace pro kamerové systémy

Naše společnost získala velmi cenný certifikát AirLive - certified partner, který opravňuje naše techniky k návrhům, instalaci a následnému servisu kamerových systémů složených z komponent AirLive. AirLive (OvisLink Corporation) je jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu, komunikačního zařízení a IP kamer.

Kroměr kamer a bezpečnostních prvků AirLive se naše společnost zabývá již dlouhá léta instalacemi kamerových systémů na bázi analogových kamer (kamerové komplety včetně nahrávacího zařízení). V poslední době se však stále více prosazují kamerové systémy s digitálními IP kamerami. Jsme partnerem společností Vivotek, Koukaam, D-Link, Intellinet, LevelOne a dalších. Jsme po odborné stránce připraveni na instalaci jakéhokoliv kamerového systému. Od těch nejmenších jednokamerových pro střežení např. vchodu, vjezdu či zahrady až po složité a rozsáhlé komplexní kamerové systémy pro střežení a kontrolu skladových a výrobních areálů.

Obraz z kamer je možno nahrávat do PC, digitálního videorekordéru nebo posílat na mobilní telefon. Kamery s obousměrnou komunikací lze používat jako elektronické vrátné.

V nabídce máme rovněž velmi reálné atrapy kamer (k nerozeznání od skutečných), které při velmi nízkých nákladech dokáží odradit zloděje před nekalými úmysly.

Fotogalerie

Sdílení

Zpět