Amedeo e-shop - Nakupujte snadněji...Akce

8 důvodů, proč přejít na Windows 8

 

 • 1. Výrazné zvýšení rychlosti práce s vaším počítačem a snížení energetické náročnosti – optimalizace jádra systému, UEFI bootování, optimalizace využití operační paměti, vše zaměřeno na uživatele a jeho pohodlnou práci.
 • 2. Kompatibilita a efektivnější provoz všech vašich aplikací– zpětná kompatibilita aplikací se systémem Windows 7, nové Windows 8 aplikace optimalizované pro dotykové ovládání, myš a klávesnici s notifikacemi a novými možnostmi spolupráce.
 • 3. Větší zabezpečení zařízení a firemních dat– UEFI ochrana bootovací sekvence, Windows Defender, Firewall, NAP architektura, BitLocker a BitLocker To Go.
 • 4. Vylepšené technologie pro Enterprise zákazníky – BranchCache, AppLocker, DirectAccessa Internet Explorer 10.
 • 5. Vstupní brána pro flexibilní pracovní styl vašich zaměstnanců– stejné pracovní prostředí a postupy na více koncových zařízeních, silná vazba na veřejné i podnikové cloudové služby, vysoká mobilita a přenositelnost, snadné začlenění vlastního zařízení zaměstnanců do firemní infrastruktury.
 • 6. Snazší a bezpečná práce odkudkoli, kdykoli– Windows To Go– počítač na USB klíči, DirectAccess – přímý, bezpečný a rychlý přístup do vaší korporátní domény a sítě, moderní desktopová virtualizace, podpora RemoteFX.
 • 7. Nyní do konce září 2012 zvýhodněná nabídka Windows Upgrade a Software Assurance - Windows 8 a benefity Software Assurance o 20 % levnější.
 • 8. Windows 8 Enterprise pro zákazníky s platnou smlouvou Windows Software Assurance dostupný již od 16. srpna 2012 na stránkách VLSC.
 • Další technické informace hledejte na Windows 8 TechCenter

  Windows 8 je dostupný v edicích, které splňují požadavky vaší firmy

  Windows 8 – základní edice určená pro domácnosti. Tato edice bude dostupná jako OEM licence nebo jako upgrade licence v krabicové verzi (FPP). Obsahuje podporu více jazyků a lepší podporu více monitorů.

  Windows 8 Pro – edice určená pro firmy a organizace nebo uživatele, kteří požadují pokročilé funkce. Obsahuje navíc podporu pro management zařízení, virtualizaci, šifrování dat a připojení do podnikové domény. Nabízí vylepšené technologie BitLocker a BitLocker To Go pro šifrování disků, vč. externích, a podporu nastavení skupinových politik. Tato edice již nabízí podporu scénářů virtualizace desktopu (společně s VDA licencí nebo SA). Edice bude dostupná jako OEM, FPP a multilicence.

  Windows 8 Enterprise– edice pro větší firmy a organizace, která je dostupná pouze při pokrytí licence smlouvou Software Assurance. Nabízí  vše jako Windows 8 Pro a navíc Enterprise technologie Windows To Go – váš počítač na USB klíči, AppLocker – management pravidel pro aplikace na zařízeních, BranchCache – optimalizace stahování většího obsahu dat na vzdálená pracoviště a DirectAccess, technologie díky které se mohou uživatelé připojit bezpečně do firemní sítě odkudkoli, se stejnou funkcionalitou jako kdyby seděli přímo v práci. Edice je dostupná pouze v multilicenci jako Software Assurance benefit.

  Windows RT– speciální edice pro dotykové tablety s ARM procesory, která bude vždy dodávána jako předinstalovaná na konkrétním zařízení. Nelze samostatně zakoupit.

   

  Fotogalerie

  Sdílení

  Zpět