Amedeo e-shop - Nakupujte snadněji...Akce

Aktuálně : změna DPH od 1.1.2013

Prezident republiky Václav Klaus před malou chvilkou podepsal balík daňových novel, který předložila vláda a prošel parlamentem. Jednou z mnoha nepříjemných povinností pro prodnikatele a firmy je změna sazeb DPH na 15% a 21% s účinností od 1. 1. 2013. Tato povinnost s sebou nese nutnost přeprogramování všech registračních pokladen, pokladních a účetních systémů, digitálních váh používaných v obchodním styku a ostatních zařízení účtujících DPH.

Naše společnost je z tohoto důvodu připravena poskytnout své technické i servisní zázemí a nabízíme všem subjektům, kterých se týká uvedená změna, své služby v oblasti přeprogramování registračních pokladen, pokladních, restauračních i hotelových systémů, účetních a ekonomických systémů a elektronických váh. Chod naší firmy není přerušen ani mezi svátky a na konci roku. Objednávky přijímáme na telefonu 736 624242 anebo e-mailem amedeo@amedeo.cz.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a přejeme všem našim obchodním partnerů jen všechno dobré, pevné a stálé zdraví a po příštích, doufejme, předčasných volbách odpovědnější vládu a schopnější vedení státu.

Sdílení

Zpět