Amedeo e-shop - Nakupujte snadněji...Akce

Konec podpory Windows XP a Office 2003 !!

 

Windows XP SP3 a Microsoft Office 2003 přestanou být podporovanými produkty od 8. dubna 2014.

V případě, že jste ještě nepřešli na novější verze produktů Windows a Office, máte nejvyšší čas. Z historické zkušenosti plyne, že přechod na novější verze může trvat firmám a organizacím 18 až 32 měsíců, v závislosti na jejich velikosti a počtu používaných programů. Dalším důležitým bodem je stáří počítačů, kde je nutné v mnoha případech při přechodu na novější verze produktů pořídit také nové počítače.

8. dubna 2014 již nebudou vydávány bezpečnostní aktualizace pro Windows XP a Office 2003. V případě, že se v těchto produktech objeví bezpečnostní chyba, která může být zneužita útočníky, společnost Microsoft nebude již vydávat bezpečnostní aktualizace, které by tuto chybu opravily a znemožnily její využití. Jedinou možností je přejít co nejdříve na novější verzi operačního systému Windows a sady Microsoft Office. Kromě jistoty, že budete i po tomto datu chráněni, získáte navíc nové funkce a možnosti, jak lépe využívat počítače.

Abychom vám pomohli s přechodem na modernější verze produktů, můžete využít znalosti, zkušenosti a technické zázemí našeho servisního střediska. Naši technici vám rádi a ochotně s přechodem na nové verze pomohou. Je třeba bejdříve zjistit, zda lze ve vašem počítači používat systém Windows 7 nebo Windows 8. V případě, že nikoliv, nabídneme vám nejlepší možné řešení s dodávkou nového PC anebo notebooku. Rovněž je třeba řešit migraci (přenos) dat, datových souborů a nastavení celého systému. S touto činností máme bohaté zkušenosti. 

Fotogalerie

Sdílení

Zpět