Amedeo e-shop - Nakupujte snadněji...Akce

Elektronická evidence tržeb

Sněmovna 10. února 2016 schválila zákon o elektronické evidenci tržeb (EET nebo e-tržby) a pokud zákon projde senátem a podepíše jej prezident republiky (což se všeobecně předpokládá), vznikne nová povinnost pro všechny podnikající fyzické či právnické osoby. Tato povinnost je v tom, že příslušná pokladna (PC, tablet) připojená k internetu odešle o každé platbě hlášení na centrální server finanční správy (zjednodušeně popsáno). Finanční správa tímto způsobem získá on-line přehled o uskutečněných tržbách každého obchodníka.

Předpokládané termíny zavedení EET jsou:

od 1.11.2016 - všechny stravovací a ubytovací služby

od 1.02.2017 - celý maloobchod a velkoobchod

od 1.02.2018 - další činnosti ve službách

od 1.05.2018 - řemesla a výroba.

Ačkoliv zákon ještě nezačal platit, naše společnost je po technické i organizační stránce připravena a již nyní nabízí vhodné řešení pro stravovací, ubytovací a maloobchodní provozy v akční cenové nabídce za bezkonkurenční ceny. Máme vhodné řešení pro malé i střední provozy včetně doplňkových modulů, kterými mohou být např. mobilní číšníci, mobilní tiskárny, provoz na tabletu nebo mobilním telefonu apod.

Naše společnost má již 25-ti leté zkušenosti z oblasti pokladen a pokladních systémů, proto vsaďte na ověřená vyzkoušená řešení s dlouhodobou stabilitou a vyvarujte se laciných nevyzkoušených experimentů, které se pak mohou značně prodražit.

Akční nabídka na pokladní systémy podporující elektronickou evidenci tržeb je http://www.amedeo.cz/pokladni-systemy/

Fotogalerie

Sdílení

Zpět