Amedeo e-shop - Nakupujte snadněji...Akce

Marketingové EET prolhanosti

Ve včerejší MF Dnes je docela obsáhlé pojednání o druhé vlně EET. Pominu-li novinářské nepřesnosti, zkratky a omyly, velice mne zaujaly čtvrt nebo půlstránkové inzeráty některých inzerentů, kteří nabízejí EET. Kolik vlastně může stát takový půlstránkový inzerát v celostátních novinách a kdo jej zaplatí? Zcela jistě koncoví zákazníci.

Prolhanost číslo 1:

Červený mobilní operátor rozkazuje "Neplaťte za EET víc, než musíte" a obratem ukazuje cenovku "od 149 Kč bez DPH měsíčně". Ale existuje spousta řešení, kde neplatíte žádný měsíční paušál a naše firma nabízí všechna řešení bez měsíčního paušálu.

Prolhanost číslo 2:

Modrý mobilní operátor má prolhaností nejvíc. Uvádí "0 Kč", což není pravda. Cena zařízení je 4.995,- Kč bez DPH s tím, že cenu odečtete z daní. Ale co když žádné daně neplatíte? Co pak? Druhá lež "6 z 10 - 60% podnikatelů z první vlny věří e..se". Možná by platitlo, že 60% podnikatelů, kteří si pořídilo e..su jí věří. Těch zbývajících 40% je spíše naštvaných a cítí se podvedených, neboť tento produkt zdaleka nesplňuje vše, co obchodní zástupci naslibovali. Projděte si internet, facebook a diskuze a zjistíte, zda jsou OPRAVDU jejich zákazníci spokojeni. Sami máme v našem portfoliu několik zákazníků, kteří hodili jejich kasu za hlavu a pořídili si novou naši bezproblémovou. Další lež  "platební terminál zdarma" neplatí, neboť za provoz platebního terminálu zaplatíte tisíce korun ročně. Další a největší lež je to, že provoz je zdarma. Jestli tomu někdo uvěří, tak je podle mne naivka.

Prolhanost číslo 3:

Vcelku sympatická zrzka, která se pravděpodobně jmenuje Markéta, drží v ruce mobilní terminál, který nápadně až příliš připomíná náš KasaFIK Orange. Škoda že jí tak zkomolili jméno, které se pak hloupě vyslovuje. Zrzka Markéta tvrdí, že je zkrátka ve všem NEJ. Nejspolehlivější. Jak to zjistila, čím to změřila? Nejdelší záruka? Rovněž nabízíme na naše pokladny záruku 24 měsíců. A že je prý nejzkušenější - 15 let na trhu s pokladnami. Promiňte, pokladny prodáváme 20 let, ale nikdy jsem neslyšel nic o žádné pokladní Markétě ...

Vemte rozum do hrsti a nevěřte prolhanostem. Přijďte se k nám do prodejny podívat na všechna nabízená řešení, poradíme a zdarma navrhneme nejlepší řešení právě pro Vás. A to vše bez měsíčních paušálů!

Sdílení

Zpět