Amedeo e-shop - Nakupujte snadněji...Akce

Připravenost většiny podnikatelů na EET je katastrofa!

Druhá vlna EET se kvapem blíží, ale připravenost většiny podnikatelů na tento značný zásah do jejich podnikání je katastrofická. Panuje neznalost o předpokladech instalace EET pokladen: musí mít funkční internet na provozovně a minimálně přístupové údaje na portál finanční zprávy, když už ne podpisový certifikát. Vetšina z nich nemá alespoň jednu podmínku splněnou!

Dále pak panuje názor, že si mohou zvolit termín instalace dle jejich potřeby. Bohužel to tak není, neboť v současné době absolutně nestíháme plnit veškeré požadavky na instalace a možnost dohodnout společný vhodný termín je značně omezena. Velmi náročné je pak plánovat instalaci pokladny, když se blíží školní prázdniny anebo odjezd na hory či do lázní.

Absolutně mimo je představa, že lze za týden stihnout instalovat nový pokladní systém včetně skladového hospodářství a navíc s migrací dat ze starého systému!

Vážení zákazníci, nepodceňujte vážnost situace a IHNED řešte požadavky nutné pro instalaci EET. V opačném případě nemůžeme garantovat zákonný termín pro rozjezd Vaší EET pokladny.

Sdílení

Zpět