Amedeo e-shop - Nakupujte snadněji...Akce

Přeskupování sil ve prospěch KasaFIK

V minulém srpnovém týdnu nastala změna na trhu s EET pokladními řešeními v Česku. Společnost Solitea z Brna (vlastník Money a Profi účtenky) převzala podíly v Dotykačce a Markeeta. Z našeho pohledu se již přistupuje ke konsolidaci trhu a přeskupování sil. Jak Makreeta, tak Dotykačka jistě budou pokračovat v tažení na zákazníky s paušálními produkty, z čeho máme velkou radost, neboť naše společnost poskytuje řešení EET výhradně bez pravidelných paušálů.

Rádi bychom ujistili naše zákazníky, že naše filozofie prodeje je zachována. Myslíme si, že pozice kterou se nám podařilo obsadit s pokladnami a platebními systémy bez paušálních plateb, má mnohem vyšší smysl, než kdykoliv předtím. KasaFIK stále zůstává nezávislým poskytovatelem řešení pro EET a nyní přizpůsobujeme naši nabídku právě těm nejmenším živnostníkům, které čeká další vlna zavádění EET. I nadále budeme poskytovat zařízení a licence bez pravidelných měsíčních paušálních poplatků. Je nepochybné, že v následujících měsících nás čeká velká vlna přechodů od konkurence z paušálních systémů. Dobíhají dlouhodobé smlouvy a tlak Markeety na zavedení paušálů bude vzrůstat. Proto máme v naší nabídce i řešení, které přechod od konkurence výrazně zjednodušuje a usnadňuje.

Společně s dalšími partnery, jako je např. společnost SumUp, plánujeme představit nové produkty pro malé živnostníky bez paušálních plateb a minimálních obratů. Věříme, že pokud zachováme naši filozofii, budeme společně ještě úspěšnější než kdykoliv předtím.

Zdroj: KasaFIK

Sdílení

Zpět