Amedeo e-shop - Nakupujte snadněji...Akce

3D tisk - nová služba pro zákazníky

Vážení zákazníci,

více než po dvou letech hledání znalostí a sbírání zkušeností si Vám dovolujeme nabídnout novou službu pro zákazníky: 3D zakázkový tisk, prodej 3D tiskáren a spotřebního materiálu (filamentů).

V oblasti prodeje spotřebního materiálu pro 3D tiskárny (tiskových strun, filamentů) můžeme nabídnout nejširší portfolio ať už materiálů (ABS, PLA, PETG a dalších), tak i barev a provedení (od standardních barev až po růžovou, zlatou, imitaci lidské kůže, karbonu nebo dřeva). Veškerý sortiment držíme skladem a máme v okolí největší zásoby tiskových strun od různých výrobců.

V oblasti prodeje 3D tiskáren nabízíme prodej tuzemských tiskáren PRŮŠA sestavených anebo ve formě stavebnic. Jako alternativu můžeme nabídnout přímý dovoz tiskáren zahraničních značek, např. ENDER za naprosto bezkonkurenční ceny. Tiskárny jsme schopni kompletovat, servisovat a poskytujeme poradenství.

V oblasti zakázkového tisku jsme schopni tisknout kusové či malosériové výrobky pro ICT, domácnost, bazénovou techniku, automobilový průmysl nebo veterány a dále podle vašich představ a fantazie. Tiskneme výrobky z vašich modelů, z volně přístupných modelů a databank, anebo vytváříme vlastní výrobky a předměty modelováním v CAD/CAM. Některé naše výrobky lze najít na https://www.proautoveterany.cz/e-shop/.

Fotogalerie

Sdílení

Zpět