Amedeo e-shop - Nakupujte snadněji...Akce

20.05.2008 Akční nabídka restauračních pokladních systémů

Pro nadcházející letní restaurační sezonu jsme připravili akční cenovou nabídku na komplexní řešení vybavení Vaší restaurace, bufetu, bistra, herny či baru  pokladním systémem založeným na registračních pokladnách Quorion. Ve spojení s dalšími periferiemi zvyšují komfort a rychlost obsluhy a tím užitnou hodnotu pokladny. Našim hlavním cílem je nabídnout a dodat zákazníkovi maximálně jednoduché a účelné řešení, které přinese efektivnost práce a v neposlední řadě také úsporu provozních nákladů.

Dlouholetá tradice, kvalita a především zkušenosti zaručují těmto produktům vysokou spolehlivost a efektivitu při zachování standardních nákladů avšak při vysokém komfortu obsluhy. Ideální návrh takového řešení je otázkou analýzy stávajícího stavu a nákladů, výhledové rozšíření funkcí a možností, výběr optimálního zařízení a jeho instalace a zprovoznění celého systému.

Výše uvedené pokladní systémy firmy Quorion patří mezi špičkové řešení a řadí se mezi celosvětový standard a to především s ohledem na flexibilitu a variabilnost možných řešení s možností postupného upgradu – růstu spolu s Vaší restaurací, kavárnou nebo celým pensionem. Doplnění o mobilní číšnické terminály Orderman zvýší nejen flexibilitu a výkon obsluhujícího personálu a tím spokojenost Vašich hostů, kteří se k Vám budou velice rádi vracet, ale také zvýší prestiž vašeho podniku. Nejlepší a také nejúčinnější reklamou Vašeho podniku je reference spokojených zákazníků.

 Postup při návrhu řešení provozu

 Standardní postup při navrhování řešení pro konkrétního zákazníka má několik důležitých kroků, které vedou k finálnímu návrhu řešení vybavení restauračního zařízení.

 1. Nejprve je nutné zhodnotit stávající stav a organizaci provozu, náklady, výnosy a zisk tak aby bylo možné stanovit ideální výchozí stav pro návrh nového řešení. Je nutné nebo přinejmenším vhodné počítat s možným rozšířením provozu a navrhnout řešení, které je možné v rámci možností v budoucnu rozšířit nebo doplnit a další periferie. Fixní řešení, které bude nyní splňovat Vaše nároky nemusí odpovídat Vaším rostoucím nárokům a expanzi během příštího půl roku a obnova takového systému pak může být mnohonásobně finančně náročnější než prvotní investice do byť dražšího flexibilního systému.

 2. Finálním krokem je návrh celého řešení a výběr optimálních zařízení na základě získaných informací o provozu a každodenním rutinním běhu restaurace. Jednotlivé možností řešení jsou uvedeny níže. Pro rozsáhlejší provozy s jedním či více prodejními místy doporučujeme použití systému s propojením jednotlivých pokladních míst a pro venkovní zahrádky nebo rozsáhlejší provozy pak nasazení mobilních číšnických terminálů Orderman Don, které jsou velice vhodným řešením pro rozsáhlé provozy, letní zahrádky apod. Tyto systémy maximálně zkracují dobu objednání jídla či pití a zákazník je tak obsloužen za nejkratší možnou dobu. Spokojený zákazník je zárukou rychlého návratu vložených investic.

Přehledný seznam nabízených pokladních systémů najdete v sekci AKCE POKLADEN. Jedná se však pouze o vzorové příklady řešení a v případě Vašeho zájmu bude vždy předložena nabídka konkrétní přizpůsobená Vašim požadavkům a podmínkám

Sdílení

Zpět