Amedeo e-shop - Nakupujte snadněji...Akce

01.10.2009 U:fon partner

Protože i přeplněný trh má občas skulinku, kterou je třeba zaplnit, stala se naše společnost partnerem společnosti MobilKom a.s., která provozuje svoji mobilní telefonní síť pod názvem U:fon.

U:fon jako čtvrtý mobilní operátor existuje na trhu poměrně krátce a doposud se zaměřoval především na residenční zákazníky, protože teprve buduje svojí síť a na počátku své existence neměl veliké pokrytí.

Jeho vlastník, společnost Mobilkom už působí na trhu od roku 1993, znáte ji především jako poskytovatele telekomunikačních služeb fungujících na analogových sítích SmartNet od společnosti Motorola. Od 14. května 2007 ale spustil do komerčního provozu svojí novou mobilní síť založenou na technologii CDMA 2000 revize A a na ní pro Vás spustil již několik služeb a mnoho dalších zajímavých a výhodných služeb a řešení připravuje.


Proč U:fon ?

U:fonův telefon Vám přináší nejen nízké ceny pro volání do jiných sítí a zahraničí, ale především v síti U:fon ZDARMA bez jakéhokoliv omezení ať už časového či skupinového. Tato jedinečná výhoda Vám umožňuje volání uvnitř firmy i Vašim obchodním partnerům  zdarma a výrazně tak uspoříte telekomunikační náklady. 

Pro firemní datovou komunikaci Vám přinášíme službu U:fonův Fofr Internet, která Vám poskytne mobilní vysokorychlostní datové připojení s přístupem k firemním emailům a internetu.  Předností této služby je zejména vysoká rychlost stahování i odesílání dat. V praxi to znamená nejen rychlé načítání stránek a emailů, ale i jejich odesílání, např. obchodních nabídek s velkým objemem dat. Společně s U:fonovým WiFi routrem Vám tato služba nabízí možnost vytvoření vnitropodnikové datové sítě pomocí WLAN a LAN. 

Pro ty společnosti, které ke svému fungování nezbytně potřebují být neustále v kontaktu a tím mají vysoké nároky na intenzivní vnitrofiremní komunikaci, přinášíme jedinečné řešení v podobě digitální U:fonovy vysílačky s celonárodním pokrytím. Tato služba je jediná svého druhu na trhu a je určena především dopravním, bezpečnostním, stavebním, výrobním a dalším společnostem.

Věříme, že komunikace je základním kamenem správného fungování firmy a proto Vám přinášíme jedinečná řešení, která Vám umožní vaší firmu nejen efektivně řídit i dále rozvíjet.

www.ufonmorava.cz

Sdílení

Zpět