Amedeo e-shop - Nakupujte snadněji...Akce

Profil společnosti

Společnost Amedeo s.r.o. vznikla v únoru 2004 transformací podnikatelských aktivit jejího jednatele, avšak počátky podnikatelské činnosti v oboru informačních technologií lze nalézt již od 21. listopadu 1990. Hlavní činností dle živnostenského listu byla tvorba programů a poskytování software. Prvním kapitálem firmy byl počítač ATARI PC-3 dovezený z Německa a první zakázkou bylo programování jednoduchého účetnictví a skladového hospodářství. Aplikace pro FoxPro byla dokončena v polovině roku 1991.

Klíčovou údálostí v historii firmy bylo v roce 1993 navázání velmi úspěšné spolupráce se spotřebním družstvem Jednota v Hodoníně při implementaci vlastního zakázkového a skladového systému DS-Auftrag firmy Datec Zlín. Tato spolupráce se dále rozrostla o kompletní instalaci a servis šesti pokladních systémů na bázi EAN kódů.

V roce 2000 byl přijat první zaměstnanec firmy, která poté rozšířila svoji činnost i na prodej a servis registračních pokladen značky SHARP a servis etiketovacích kleští.

Od počátku roku 2002 se pracovní kolektiv rozrostl o další technické a servisní pracovníky, abychom byli schopni poskytovat skutečně kvalitní a expresní servis výpočetní techniky.

V dubnu roku 2002 se podařilo naší firmě získat zakázku na úplný outsourcing IT služeb od našeho největšího partnera, Jednoty, spotřebního družstva v Hodoníně. Tato zakázka znamená kompletní péči o výpočetní techniku a pokladny v majetku společnosti zařazené na 37. místě TOP50 žebříčku obchodních firem v České republice s celkovým obratem téměř 1 miliarda korun!

Od roku 2005 se naše firma specializuje mimo jiné na dodávky a servis fiskálních registračních pokladen s cílem vybudovat největší regionální Ministerstvem financí ČR autorizované poradenské, prodejní a servisní středisko registračních pokladen. Od poloviny roku 2005 je autorizované servisní středisko Amedeo s.r.o. č. A0124 oprávněno servisovat pokladny Quorion, Optima, Consulta, EURO, Epson tiskárny, Star tiskárny, STAR pokladny, Novum, Sharp, Sinclair, FASY, Casio a Sencor!

V roce 2005 se naše firma přestěhovala do vlastní zakoupené budovy s velkým a dostupným parkovištěm. Budovu a okolí postupně přetváříme k obrazu svému.

Na podzim roku 2010 jsme se stali součástí francizového řetězce firmy Mironet. Tato spolupráce nám umožnila ve velké míře rozšířit porfolio nabízeného sortimentu a metodou sdružených nákupů u dodavatelů jsme mohli dosáhnout na daleko nižší nákupní ceny nabízeného zboží. Tato skutečnost se projevila příznivým poklesem prodejních cen a celkovým navýšením obratu společnosti. Zákazníkům přináší možnost objednat si zboží z e-shopu jednoho z největších obchodníků s elektronikou firmy Mironet a osobní vyzvednutí zboží na naší prodejně. Dalším pozitivem je možnost obracet se na naše servisní středisko ve věci servisu popř. reklamací výpočetní techniky přímo v místě odběru zboží.

V listopadu roku 2010 jsme oslavili dvacáté narozeniny a jako dárek jsme si nadělili fotovoltaickou elektrárnu pro vlastní produkci elektrické energie. Tímto výročím patříme mezi nejstarší a nejstabilnější firmy v našem oboru nejen v rámci regionu. Stabilita, dlouhodobé zkušenosti a kvalita práce patří mezi největší bohatství firmy Amedeo Kyjov.

V roce 2011 se nám podařilo získat od Českého metrologického institutu po velmi náročném období příprav, školení a certifikací OSVĚDČENÍ O REGISTRACI pro montáž a opravy digitálních váh vybraných značek. Tímto okamžikem jsme završili naše dlouhodobé zkušenosti s prodejem a servisem digitálních váh a jsme schopni a oprávněni poskytovat servis váh na nejvyšší možné úrovni.

Kromě registračních pokladen a digitálních váh se dále specializujeme na prodej a servis výpočetní techniky v celém jejím rozsahu, ať už se jedná o počítačové sestavy Amedeo nebo počítače a notebooky předních světových výrobců (Acer, HP, Dell, Fujitsu-Siemens, Lenovo, Asus a dalších). V naší maolobchodní prodejně nebo na e-shopu lze dále nakoupit veškerou výpočetní techniku jako jsou monitory, LCD, tiskárny, skenery, reproduktory, klávesnice a další a rovněž i počítačové komponenty (harddisky, VGA karty, motherboardy, procesory,…). Za velmi výhodné ceny lze rovněž zakoupit spotřební materiál jakým jsou datová média, barvící pásky, tonery, cartridge a ostatní drobnosti potřebné pro Vaši výpočetní techniku. Další velkou oblastí naší činnosti je realizace jakkoliv obsáhlé strukturované kabeláže od jejího projektování, vybudování až po vystavení testovacího a předávacího certifikátu. Nemalou částí produkce naší firmy je projektování, realizace a následný servis kamerových a zabezpečovacích systémů.

Mezi naše přednosti patří velmi kvalitní kolektiv vysoce odborných a samostatně mobilních techniků, osobní přístup ke každému zákazníkovi, dostupnost služeb i mimo pracovní dobu 7 dnů v týdnu a 24 hodin denně, velmi příznivé ceny servisních služeb a v neposlední řadě obrovské dlouholeté zkušenosti při řešení nejrůznějších potíží v IT odvětví. Pro naše zákazníky je velkou výhodou naše stabilita, široké technické zázemí a vhodné prostory pro podnikání, kterým vysoce předčíme tzv. "garážové" a "jednochlapové" firmičky. Smysl našeho podnikání potvrzuje i dvacetileté působení na trhu informačních a komunikačních technologií.

Fotogalerie

Zpět