Amedeo e-shop - Nakupujte snadněji...Akce

Kerio Technologies

Společnost Kerio Technologies, světově známý poskytovatel komplexních řešení IT infrastruktury, umožňuje malým a středně velkým firmám být stále ve spojení a bezpečně komunikovat a spolupracovat.

Řešení Kerio jsou dostupná prostřednictvím sítě více než
6 000 obchodních partnerů. V současnosti máme více než
50 000 zákazníků a milion uživatelů, kteří používají naše technologie.

Společnost Kerio Technologies byla založena v roce 1997. Centrála společnosti se nachází v kalifornském San Jose a další pobočky v České republice, Německu, Rusku, Velké Británii, New Yorku, Brazílii a Austrálii.

Kerio je Microsoft Gold Certified Partner a je členem konsorcia pro kalendářové a plánovací aplikace CalConnect a také členem programu Mac Developer Program.

Naše filozofie zní: informační technologie musí být snadné, stabilní a bezpečné.

Alternativní IT

Svět IT se v posledních letech hodně změnil. Technologie jako jsou cloud computing, tablety s dotykovou obrazovkou a nástroje pro sociální spolupráci jsou jasným znakem toho, že stávající stav již není jedinou natož tou nejlepší možností.

My v Keriu jsme se rozhodli jít cestou alternativního IT. Zaměřili jsme se na to, aby naše technologie byly jednodušší, flexibilnější a dostupnější. Alternativní IT získává pevnou půdu pod nohama a nelze ho již ignorovat.

Kompletní IT infrastruktura

Alternativní IT je jádrem našich produktů ať již používaných jako hostované řešení či nasazených napřímo. Společnosti, které upřednostňují, aby jejich IT bylo funkční robustní, flexibilní a zároveň ne příliš komplikované, se obracejí na Kerio a jeho řešení pro spolupráci, komunikaci a zabezpečení.

Coby alternativa k produktům, které byly původně určeny pro velké podniky a pro použití v sektoru SMB byly očesány o množství funkcí, Kerio zásadně pomáhá firmám, které se nemohou chlubit rozsáhlými IT odděleními. Naše nástroje pro komunikaci a spolupráci jsou velmi uživatelsky přívětivé a nezatěžují zákazníky zbytečnými náklady na IT.

Ať už chcete bezpečně sdílet soubory v rámci celé organizace, hovořit s klienty či kolegy prostřednictvím hlasových služeb, komunikovat prostřednictvím e-mailu či řešení podobného sociálním médiím nebo chránit síť špičkovými bezpečnostními zařízeními, Kerio nabízí technologie, které splní Vaše požadavky a pomohou Vám dosáhnout co nejlepší návratnosti investic.

Jednoduše řečeno, řešení Kerio fungují přesně tak, jak očekáváte, a nekomplikují lidem, kteří potřebují pracovat, život. Naším cílem je zlepšit uživatelský komfort a odstranit z technologií zbytečné složitosti.

Zpět