Amedeo e-shop - Nakupujte snadněji...Akce

Rádio Jih

 

Rádio Jih začalo rozdávat radost poprvé v prosinci roku 1995. Tehdy se poprvé z frekvence 88,9 MHz začala linout pohodová muzika a z éteru se vynořily hlasy nových moderátorů. Zpočátku jsme sídlili v Břeclavi, odkud jsme se roku 1999 přestěhovali do Hodonína.

Rádio Jih vlastní a od roku 2001 provozuje společnost Rádio Pálava s.r.o. Signál Rádia Jih k vám na dominantní frekvenci 88,9 MHz šíří vysílač s výkonem 10 kW z vrchu Babí lom u Kyjova, prostě Stražovják, to je náš nej kopec :-). Rádio Jih už pokrývá velmi rozlehlé území. V posledních letech jsme rozšířili náš signál skutečně razantním způsobem a do rytmu si tak podupávají jak Břeclaváci, tak třeba i naši posluchači ve Zlíně a Uherském Hradišti. Ke stěžejní frekvenci 88,9 přibyly do dnešního dne další tři (Zlín 98 FM, Břeclav 101,4 FM, Uherské Hradiště 96,9 FM) a na dalším rozšíření pokrytí intenzivně pracujeme.

Rádio Jih Vás chce hlavně bavit a rozdávat dobrou náladu. A to jak v noci tak přes den. Právě proto vysíláme po celý rok nepřetržitě 24 hodin.

Nejsme také žádné "zalezlé" rádio. Po celý rok chystáme mnoho akcí, kdy vyrážíme přímo mezi vás a bavíme vás například živým vysíláním ze zajímavých míst celé jižní Moravy, speciálními programy na koupalištích, zveme vás na nejlepší koncerty, do kin a divadel a tak bychom mohli pokračovat dál a dál. Obrovskou popularitu má naše nikdy nekončící soutěž "Sbal kufry a leť", jejíž stovky výherců prožili báječné slunné dny ve vybraných letoviscích kolem Rudého a Středozemního moře, neméně oblíbené jsou další naše originální soutěže o skvělé ceny nebo přímo peníze v hotovosti.

Prostě s námi váš život získává další rozměr a nuda je pro nás neznámým pojmem.

Bavte se s námi, zůstaňte nám věrní a hlavně nezapomeňte, že jsme Vám stále nejblíž!

www.radiojih.cz

Fotogalerie

Zpět