Amedeo e-shop - Nakupujte snadněji...Akce

Kaspersky Lab

 

Společnost Kaspersky Lab je jedním z nejrychleji rostoucích prodejců v oblasti zabezpečení IT. Dnes má pevné postavení jako jeden ze čtyř hlavních světových prodejců antivirových programů*. Společnost Kaspersky Lab nadále pracuje na vylepšení svého postavení na trhu a vykazuje vyšší tempo růstu než je na trhu běžné. Podle nerevidovaných finančních výsledků společnosti za rok 2011 vzrostly celkové příjmy společnosti Kaspersky Lab oproti předchozímu roku o 14 % a dosáhly výše 612 miliónů USD. Společnost je dnes největším světovým soukromě vlastněným prodejcem řešení pro ochranu koncových bodů.

Společnost dnes

Společnost Kaspersky Lab je mezinárodní skupina, která působí v téměř 200 zemích a oblastech po celém světě. Sídlo společnosti se nachází v Moskvě v Rusku, odkud je řízen celkový provoz a rozvoj firmy.

Společnost Kaspersky Lab v současné době zaměstnává více než 2 400 vysoce kvalifikovaných odborníků. Společnost má vlastní oblastní pracoviště ve 30 zemích a její produkty a technologie poskytují ochranu více než 300 miliónům uživatelů a více než 200 000 podnikových klientů po celém světě. Poskytuje širokou škálu produktů a řešení pro různé typy klientů a obzvláště se zaměřuje na malé a střední podniky a rovněž na domácí uživatele.

Jedinečné zkušenosti a znalosti

V roce 2012 slaví společnost Kaspersky Lab své 15. výročí. Bezpochyby nejcennějším majetkem společnosti je množství odborných znalostí, které byly za uplynulá léta získány v boji s významnými hrozbami IT – během průzkumů v oblasti malwaru, při potlačování potenciálně nebezpečných aplikací, při práci s provozními filtry apod. Díky tomu zůstává společnost o krok napřed před konkurencí a nabízí svým zákazníkům tu nejspolehlivější ochranu před novými typy napadení.

Zpět