eKasa je v likvidaci

Vážení zákazníci,

v poslední době zaznamenáváme zvýšený zájem o přechod zákazníků z produktu O2 eKasa. Společnost eKasa sro nedávno ukončila svou činnost a je v likvidaci (nově pod názvem Asake HW sro Asake = naopak eKasa). O2 navíc změnilo podmínky a začalo vypovídat zákazníkům smlouvy. Zároveň také oznamuje, že postupně osloví všechny své zákazníky s možností přechodu na předražený systém Storyous, který vyžaduje nový HW a 36měsíční závazek.

Proto neváhejte a využijte nové možnosti přechodu na naše bezpaušální řešení EET. Na zařízení O2 eKasa jsme schopni nejen nainstalovat naši aplikaci KASA FIK, ale dokonce importovat jejich data (ceníky). Připravujeme také podporu načítání PNS EAN kódů pro trafiky.

Můžete se spolehnout, že vám pomůžeme s přechodem z O2 eKasa as s dokončeným Marketem. Na rozdíl od konkurence s paušálními platbami se naše podmínky nemění a pokladny stále prodáváme bez paušálu.

Máte zájem o naše služby nebo se jen chcete poradit o technickém stavu vašeho zařízení? Neváhejte využít naši linku anebo nás přímo navštivte v kamenné prodejně.

Kontaktujte nás
Adresa
Svatoborská 428, 697 01 Kyjov
Sledujte nás