Kamerové systémy

Prodej a servis kamerových systémů

Potřebujete zprovoznit, nastavit a ovládat kamerový systém? Pomůžeme Vám od A do Z. Pro tu nejvyšší míru bezpečnosti Vašeho majetku.

Proč mít kamerové systémy?

Pro Vaši firmu nebo Váš rodinný dům navrhneme a zrealizujeme kamerový systém. Zohledníme Vaše technické a finanční požadavky. Ceny kamerových se v posledních letech snížily natolik, že si můžete tento praktický prvek zabezpečení bez obav pořídit.

Proč kamerový systém?
Kamerový systém posílí úroveň zabezpečení Vašich objektů nebo může například zvýšit efektivitu a produktivitu Vašeho provozu. Snímaný obraz je možné po zvolenou dobu zaznamenávat a zpětně přehrávat jak v lokální síti, tak i on-line prostřednictvím internetu i ze vzdálených míst. Systémy jsou dnes schopné komunikovat i s mobilními telefony.

Nejčastější využití kamerových systémů:

Digitální systémy - IP:

Hlavní výhody digitálních IP kamer:

Analogové systémy – CCTV
Analogové kamery snímají obraz ve standardu PAL. Analogový signál je veden kabelem k uložení do digitálního videorekordéru (DVR ). Záznam z analogových kamer se může nahrávat i přímo na počítač pomocí speciální karty. Systém má velice pohodlný a jednoduchý způsob ovládání. Signál z každé kamery je přenášen nezávislým vedením. Každá kamera se dá nastavit - jas, světlost, počet snímků za sekundu atd. Nabídka analogových kamer je široká a obsahuje všechny obvyklé typy kamer, např. box kamery, venkovní s IR přísvitem, vnitřní a venkovní fixed dome, polohovatelné speed dome kamery…

Hlavní výhody CCTV kamerových systémů:

K nevýhodám analogových kamer ale patří:

Máte zájem o naše služby nebo se jen chcete poradit o technickém stavu vašeho zařízení? Neváhejte využít naši linku anebo nás přímo navštivte v kamenné prodejně.

Kontaktujte nás
Adresa
Svatoborská 428, 697 01 Kyjov
Sledujte nás