Letní výprodej na eshopu Mironet

 

Užijte si pohodové léto podle vašich představ. Vybavte se skvělými produkty, které pořídíte výhodně s naší letní slevou. Vybírejte ze široké nabídky prověřeného zboží a všech možných kategorií. Nezapomeňte i na ostatní členy rodiny včetně domácích mazlíčků. Váš dům i zahrada si také zaslouží nějaké novinky, abyste se při letním odpočinku a pohodě cítili ještě lépe. Vsaďte na pohodlné nákupy v našem e-shopu a vychutnejte si bezstarostné letní dny s celou rodinou.

Podmínky: Mironet v Kampani používá termín původní cena. Původní cenou se rozumí nejnižší možná cena po dobu posledních třiceti dnů před zlevněním, za kterou e-shop Mironet nabízel daný produkt. Výpočet původní ceny neovlivňují individuální či další jiná cenová zvýhodnění, která nejsou zahrnuta přímo v současné ceně produktu, tzn., že nejsou poskytována plošně a automaticky. Tato vypočtená původní cena je platná i tehdy, pokud je produkt zlevňován vícekrát během uplynutí kratší doby, nejvíce však po dobu devadesáti dnů. Kampaň Letní výprodej probíhá v období 21. 6. – 21. 7. 2024.

www.mironet.cz

 

Máte zájem o naše služby nebo se jen chcete poradit o technickém stavu vašeho zařízení? Neváhejte využít naši linku anebo nás přímo navštivte v kamenné prodejně.

Kontaktujte nás
Adresa
Svatoborská 428, 697 01 Kyjov
Sledujte nás